Mielecki stadion będzie miał podgrzewaną murawę. Pozostał już „tylko” awans
Brak podgrzewanej murawy to jedyna przeszkoda infrastrukturalna, która stoi na przeszkodzie piłkarzom Stali Mielec, aby po ewentualnym awansie do Ekstraklasy, grać na własnym obiekcie.

Ale to ma się zmienić. Jutro (25.03) na stadionie, przy wejściu do siedziby klubu, podpisana zostanie umowa o współfinansowania budowy instalacji podgrzewania płyty boiska na stadionie w Mielcu.
Swoje autografy pod dokumentem, w obecności europosła Tomasza Poręby, mają złożyć starosta Zbigniew Tymuła i pełniący funkcję prezydenta Fryderyk Kapinos. Koszt zadania szacuje się na ok. 2,2 mln zł, z czego znaczną cześć ma pokryć Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Czy to wskazuje na to, że piłkarski Mielec przygotowują się na wielki powrót do krajowej elity? – Nie mówimy o tym głośno, ale trzymamy za to kciuki. Na awans są spore szanse – mówi starosta Tymuła. – A my chcemy zrobić to, czego kiedyś zaniechano przy modernizacji tego stadionu
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.