MIELEC. Znak MKS na Kościuszki prowokuje nieszczęścia?

Bezpłatne autobusy MKS dla wolontariuszy WOŚP

Usytuowanie znaku Miejskiej Komunikacji Samochodowej na ulicy Tadeusza Kościuszki wzbudza kontrowersje. Pojawiają się opinie, że obiekt ten prowokuje do nieszczęścia.

Radny Jakub Blicharczyk wspomina, że ostatnio doszło tam do wypadku z udziałem młodej rowerzystki: – W związku z tym jest prośba mieszkańców o usunięcie tego znaku lub przesuniecie go, tak żeby więcej nie dochodziło tam do tego typu zdarzeń – apelował na ostatniej sesji Rady Miasta.

O jakie miejsce ulicy Kościuszki dokładnie chodzi? – Są to okolice I Liceum Ogólnokształcącego. Wcześniej przez wiele lat nie funkcjonowała tam zatoka autobusowa – precyzował radny Blicharczyk.
Prezydent Jacek Wiśniewski nie krył zaskoczenia. – Pierwszy raz słyszę, żeby usytuowanie tam znaku MKS stwarzało jakiekolwiek zagrożenie. Przyglądniemy się tej kwestii – obiecał prezydent.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.