MIELEC. Szpital polowy w obiekcie po TESCO? Stanowcza reakcja lecznicy

W sieci pojawiła się informacja o planach zorganizowania tymczasowego szpitala polowego w obiekcie, który do niedawna zajmował hipermarket TESCO. Miałoby to związek z epidemią koronawirusa. Na odpowiedź mieleckiej lecznicy długo nie trzeba było czekać.
Ze źródeł jakie doszły do naszej redakcji pojawiły się niepotwierdzone informacje o planach zorganizowania tymczasowego szpitala polowego w dotychczasowym obiekcie, jakim do niedawna był supermarket TESCO przy ulicy Żeromskiego. Problemy w pobliskich szpitalach zaadoptowanie stadionu narodowego w Warszawie na potrzeby tymczasowego szpitala polowego utwierdzają nas w przekonaniu, że pogłoski mogą by wiarygodne – napisał dziś mielecki portal, W Cieniu Jupiterów.

Szpital Specjalistyczny w Mielcu w specjalnym komunikacie zdementował tę informację określając ją jako „fake news”. – Pojawiające się w jednym z mieleckich portali wiadomości o rzekomym zamiarze budowaniu szpitala polowego w byłym budynku TESCO w Mielcu są w pełni nieprawdziwe. Nigdy nie było tego rodzaju planów i nie prowadzi się żadnych działań w tym kierunku – przekazuje lecznica.
Co stanie sięz obiektami po TESCO o pow. ok. 10 000 metrów kw. i dużym placem parkingowym? Tego (jeszcze) nie wiadomo. Podobno nieruchomości te ma zająć inna sieć handlowa.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.