MIELEC. Rusza kolejna inwestycja Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego

Znamy wykonawcę jednej z największych inwestycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na ten rok. Mowa o remoncie boiska przy Szkole Podstawowej nr 3. Zapisano na ten cel 650 tys. zł, jednak firma, która wygrała przetarg, zamierza to zrobić za 451 tys. zł.

Inwestycja polega na: remoncie części placu obok budynku szkoły nr 3, gdzie na miejscu starego asfaltowego boiska powstanie boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna i nożna) o nawierzchni poliuretanowej, Będzie ono wyposażone w bramki do piłki ręcznej i piłkochwyty. Wyremontowana zostanie też trybuna, oświetlenie i odwodnienie boiska. Zakończenie prac wyznaczono na 17 sierpnia.

Boisko przy SP nr 3 /Fot. UM Mielec/
Innym realizowanym właśnie projektem budżetu obywatelskiego jest budowa toru rowerowego typu pumptrack, który ma powstać na osiedlu Smoczka (skrzyżowanie ulic Powstańców Warszawy i Szarych Szeregów). Zadanie to jest obecnie na etapie wykonywania dokumentacji projektowej.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.