MIELEC. Nie żyje Anna Ślęzak

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu powiadomiła dziś (21.10) o śmierci Anny  Ślęzak, wieloletniej pracownicy administracyjnej tej placówki.

Z głębokim smutkiem żegnamy naszą koleżankę, Annę Ślęzak, która dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w pracę administracyjną i wielkiej serdeczności wobec całego naszego zespołu, na trwałe zapisała się w pamięci i sercach swoich współpracowników. Odczuwając ogromną stratę i żal, składamy szczere kondolencje Bliskim Ani, łącząc się z nimi w bólu – przekazuje mieleckie pogotowie.
Przypomnijmy, że zaledwie dwa dni temu Szpital Specjalistyczny w Mielcu poinformował o śmierci Haliny Kality, wieloletniej lekarz tej placówki. Zmarła pracowała w Stacji Krwiodawstwa.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.