Marek Paprocki z wnuczką Zosią i ich „Aniołek jak wróbelek” [WIDEO]

Marek Paprocki z wnuczką Zosią i ich „Aniołek maleńki jak wróbelek" [WIDEO]

Marek Paprocki to nie tylko człowiek wielu stanowisk, ale i wielu talentów. Jedną z jego pasji jest muzyka. Świadczy o tym teledysk, który krąży w sieci. Jest to pastorałka, którą samorządowiec nagrał wraz ze swoją wnuczką, Zosią.

Marek Paprocki to postać, której w Mielcu nie trzeba przedstawiać. To dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu, przewodniczący Rady Powiatu, a także bezpartyjny kandydat na senatora w ostatnich wyborach parlamentarnych.

Pan Marek i jego pasja

Siedem lat temu zrobiło się o nim po tym, jak zaśpiewał przebój zespołu Wawele „Biały Latawiec”. Zrobił to w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, podczas uroczystości organizowanej przez „Jedynkę”.

Później przy własnym akompaniamencie na gitarze zaśpiewał kolędę „Nie było miejsca dla Ciebie”. Nagranie potem umieścił w sieci.

Pastorałka z Zosią

Teraz Paprocki wraz z wnuczką nagrał pastorałkę „Aniołek maleńki jak wróbelek”.

Zosia śpiewała, a dziadek udzielał się ” w chórku” i grał na gitarze. Za przygotowanie wokalne odpowiadała Małgorzata Cichowska, za montaż – Kamila Bik, dźwięk – Michał Borowiec.

W przedsięwzięciu uczestniczyła również Państwowa Szkoła Muzyczna w Mielcu.

W teledysku widzimy sceny ze studia nagrań, oraz ze świąteczno-zimowego miasta.

Galeria zdjęć

Zobacz wideo
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.