Koronawirus dziś w Polsce: Ponad 250. nowych zakażeń i dwa zgony

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj (31.03) o kolejnych 256. potwierdzonych przypadkach koronawirusa. 15 z nich dotyczy województwa podkarpackiego. Odnotowano dwa zgony: 37-letniego mężczyzny w Warszawie i 70-letniej kobiety w Tychach. Obecnie na terenie kraju zakażonych Covid-19 jest już 2 311 osób, z których 33, niestety zmarły.

Nowe potwierdzone przypadki wirusa na Podkarpaciu dotyczą mieszkańców powiatów: tarnobrzeskiego (3 osoby), niżańskiego (3), leżajskiego (2), strzyżowskiego (2), rzeszowskiego (1), jasielskiego (1), krośnieńskiego (1), sanockiego (1), i przeworskiego (1). W sumie, jak dotychczas, w naszym regionie zaraziło się już 93 osoby, z których trzy, niestety, zmarły. Wyzdrowiało pięcioro mieszkańców. Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 5 681 osób, natomiast 10 644 poddano kwarantannie.
W powiecie mieleckim potwierdzono 11. przypadków zarażenia koronawirusem. Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się tam 201. osób, 567. natomiast poddano kwarantannie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.