FitBOX – pełnowartościowa dieta dostarczana pod Twoje drzwi

FitBOX to specjalna dieta przygotowana dla każdego z Państwa przez dietetyka. Posiłki są dostarczane klientowi pod drzwi codziennie wieczorem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na gotowanie, ale chcą się odżywiać zdrowo i regularnie.

Co ważne, istnieje możliwość wyboru trzech lub pięciu posiłków w diecie. Dania są zróżnicowane pod względem produktów oraz walorów smakowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

W naszym ofercie jest 8 rodzajów diet. Do wyboru jest między innymi dieta bez mięsa, bez ryb, lub bez glutenu. Przygotowujemy również dietę sokową oraz (dla bardziej wymagających) dietę PREMIUM. Z potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy również diety dla osób chorujących na cukrzycę, Hashimoto, nadciśnienie tętnicze, choroby kardiologiczne oraz problemy z jelitami.

Pomagamy Państwu dobrać odpowiednią kalorykę, a także na Państwa prośbę podajemy ilość białek, tłuszczów i węglowodanów, abyście mogli realizować swoje cele.

Nasze potrawy są kolorowe, na bazie świeżych warzyw, mięs i ryb. FitBOXy przygotowujemy, chłodzimy, pakujemy termo zgrzewarką i rozwozimy, abyście mogli od rana zdrowo i regularnie się odżywiać! Posiłki przygotowujemy codziennie, również w weekendy. Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się od jedzenia! Zapraszamy do skorzystania z naszej przepysznej fit diety. Dowozimy ze Stalowej Woli do Nowej Dęby, Kolbuszowej, Mielca, Rzeszowa, a także sąsiadujących miejscowości.

Uwaga! To ostatnie dni WAKACYJNYCH RABATÓW

W ofercie:

  • 30 dni diety 15% + 2 dni gratis!
  • 20 dni diety 10% + 1 dzień gratis!
  • 10,15 dni diety 5%
  • Dla par jeszcze większe rabaty!

Oferta ważna tylko do 31 sierpnia 2020 roku.

Więcej informacji oraz cennik na naszej stronie www.fitbox.com.pl lub pod nr telefonu 690 957 220. Jeżeli masz więcej pytań, nie wiesz jaką kalorykę wybrać dla Siebie lub bliskich, napisz na fitbox.dieta@gmail.com, a nasz DIETETYK pomoże fachowo w doradztwie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.