Co dzieje sie w Parku „UFO”przy Kazimierza Wlk.?

Park  „UFO” wymaga pilnej interwencji. Zaapelował o to na forum Rady Miasta Tomasz Bednarczyk, szef Rady Osiedla Kazimierza Wielkiego.
Chodzi o dwie sprawy: remont ławek i uporządkowanie położonego tam placu zabaw.

– Złożyliśmy w Urzędzie Miasta pismo w sprawie remontu ławek. Do tej pory nie mamy odpowiedzi. Nie mówimy o żadnych wymianie, tylko o zwykłym remoncie. Mamy też prośbę o uporządkowanie placu zabaw przy „UFO”. Zalegają tam kamienie niewiadomego pochodzenia. Prawdopodobnie jest to jakiś gruz. Może powinien ktoś z urzędu tam się przejść – apelował Tomasz Bednarczyk, przewodniczący Rady Osiedla Kazimierza Wlk.

Agnieszka Garncarz, kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Urzędzie Miasta, obiecała interwencję:
– Jesteśmy na etapie przeglądu wszystkich ławek i koszy ulicznych. Malujemy je, naprawiamy i uzupełniamy. Powolutku dojdziemy również do parków. Jest to w naszym planie. Zamówiliśmy już materiały. Na bieżąco przygotowujemy infrastrukturę w Mielcu do sezonu. Jeśli chodzi o kamienie na placu zabaw, to nie znam tematu. Przejdziemy się tam i sprawdzimy. Jeżeli faktycznie zalegają, to usuniemy je – zapewniła.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.