Wakacyjny kurs języka angielskiego dla maturzystów

Szkoła ACCENT zaprasza przyszłych maturzystów z Mielca i okolic na wakacyjny kurs języka angielskiego. Placówka mieści się przy ulicy Sienkiewicza 57/2.

Wakacyjny kurs języka angielskiego przygotowany jest przede wszystkim z myślą o młodzieży szkół średnich, która chce odpowiednio przygotować się do matury.

To także oferta dla uczniów którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę językową, nadrobić zaległości oraz poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne.
Kurs startuje już 6 lipca. W sumie będzie to 24 lekcje. Zajęcia będą się odbywać małych grupach (4-6 osób) w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki. Miejsce kursu to oczywiście Szkoła Języków Obcych ACCENT, przy ulicy Sienkiewicza 57/2. Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 17 250-63-33 lub 537-285-356.

Szkoła ACCENT zaprasza również na wakacyjny konwersacyjny kurs języka angielskiego. Inicjatywa jest skierowana do osób, które znają mowę Szekspira, ale pragną jeszcze doskonalić swoje umiejętności. To nie wszystko od 7 lipca w placówce rusza kurs języka hiszpańskiego od podstaw.  

Dodajmy, że mielecka szkoła ACCENT oferuje także naukę języków: francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online.

Placówka oferuje również kursy ogólnojęzykowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Oferta szkoły wzbogacona jest również kursami Business English oraz Cambridge English Exams.
Szkoła korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne. Dysponuje także interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę. To w połączeniu z ruchem sprawia, że nauka języka angielskiego jest niezwykle skuteczna i atrakcyjna, co potwierdzają liczni psychologowie.

Ze szczegółami oferty szkoły ACCENT można zapoznać się na:
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.