Sukces! Aż czterech piłkarzy mieleckiej Stali w „jedenastce” Nice I Ligi!Ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski – Andrzej Iwan przedstawił swoją jedenastkę jesieni Nice I Ligi. W tym gronie znalazło się aż czterech piłkarzy mieleckiej Stali: Radosław Majecki, Leandro, Krystian Getinger i Mateusz Cholewiak. Oto jak popularny”Ajwen” uzasadniał swoje wybory:

  1. Radosław Majecki – Postawiłem na młodość. Chłopak ma dopiero 18 lat, a gra świetnie, dobrze broni i kieruje defensywą. Przydarzył mu się tylko jeden poważniejszy błąd na 19 gier.
  2. Leandro – Lewa strona FKS to jest siła tej drużyny, i dzięki niej Stal miała tak dobrą końcówkę.  3. Krystian Getinger – Zaczynał jako lewy obrońca, ale przesunięty przez trenera Zbigniewa Smółkę do linii pomocy spisuje się rewelacyjnie. Rozrzuca piłki, broni, asystuje przy golach. Ostatni mecz z Tychami miał znakomity. Dziwię się, że taki zawodnik gra tylko w pierwszej lidze.  4. Mateusz Cholewiak – Bardzo dobrze współpracuje z Leandro na lewej flance, ale w każdej chwili może zagrać na szpicy i też jest świetny. Niesamowicie uniwersalny, strzelił siedem goli, technika na wysokim poziomie.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.