MIELEC. Uwaga! Od środy do 1 listopada targowiska będą otwarte dłużej
Urząd Miasta podjął decyzję, że od środy (21.10) do końca miesiąca wydłużony zostanie czas otwarcia targowisk przy ulicach Wolności i Sandomierskiej, które w tym okresie będą czynne w godzinach 6-19. Ma to związek ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych.
W dniach 21-31 października na targowisku przy ulicy Wolności będzie istniała możliwość pozostawiania namiotów handlowych przez kupców po zakończeniu przez nich pracy.

Urząd Miasta nie będzie ponosić odpowiedzialności za ewentualne straty wynikające z kradzieży lub uszkodzenia pozostawionych rzeczy przez sprzedającego na targowisku.

Magistrat przypomina, że wymagania sanitarne związane z obowiązującą na terenie miasta i całego powiatu mieleckiego „czerwoną strefą” nakładają na nas wszystkich określone obostrzenia.

Apelujemy, aby w najbliższych tygodniach zarówno zakupy na miejskich targowiskach jak i wizyty na cmentarzach w miarę możliwości rozłożyć w czasie. Nie tłoczmy się w tych miejscach, pamiętajmy o maseczkach i dezynfekcji rąk. Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo – przekazują urzędnicy.
Fot. UM Mielec
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.