Ada nago w Top Model! [ZDJĘCIA]

Adrianna Daniel wystąpiła w ostatnim odcinku show TVN – Top Model. 21-letni mielczanka musiała sprostać wielu wyzwaniom. Największym z nich okazał się udział w sesji rozbieranej.

W programie, który można było zobaczyć we wtorkowy (04.10) wieczór, uczestnicy pozowali do zdjęć, które miały być reklamą obuwia. Odgrywali również sceny jednego z polskich seriali.

Najwięcej emocji wzbudziła jednak sesja rozbierana. Uczestnicy pozowali  nago. Mieli do dyspozycji jedynie niewielkie gadżety, którymi mogli zasłonić to i owo. Adrianna otrzymała… okulary. Przed sesją nie kryła zdenerwowania: – Wiadomo, że ciąża zmienia ciało… – powiedziała 21-latka, która jest mamą 2-letniego synka Igorka. Obawy te okazały się bezpodstawne, bo i z tym zadaniem mielczanka poradziła sobie świetnie.

Adrianna usłyszała pochwały od jury. Siłą rzeczy uzyskała również promocję do następnego odcinka Top Model. Dodajmy, że na zwycięzcę programu czeka kontrakt z agencją modelek „Avant”, sesja okładkowa w „Glamour” i nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.